PROFIL SPOLOČNOSTI
skcsendehuitpl

separator

inžiniering - inžiniersky servis

Spoločnosť MAYRO, spol. s r. o. bola založená ako výsledok podnikania viacerých firiem a osôb pre potreby slovenských a zahraničných zákazníkov v oblasti automatizácie v prevádzkach v automobilovom, potravinárskom, farmaceutickom priemysle.


Firma ponúka komplexné technologické riešenia na základe požiadavky zákazníka a prípravy na „Industry 4.00“ . V súvislosti s tým sa zaoberá poradenskou, vývojovou, inštalačnou a servisnou činnosťou so zameraním predovšetkým na väčšie či menšie technologické projekty. Ponúkame riadene softvérové systémy, zbieranie dát, vyhodnocovacie programy

V závislosti od projektov je naša spoločnosť schopná zabezpečiť ucelenú realizáciu projektu vrátane návrhu, výkresovej dokumentácie, dodania zariadení spolu s požadovanými manuálmi, certifikátmi a revíznymi správami v slovenskom jazyku, výroby a dopravy na miesto realizácie, montáže, záručného a pozáručného servisu vrátane opráv a dodania náhradných dielov z vlastných zdrojov alebo prostredníctvom našich zmluvných partnerov.

Naša spoločnosť je držiteľom certifikátov ISO 9001: 2015 a ISO 14001:2015.

inžiniering - inžiniersky servis

 https

 

 

 

UPOZORNENIE

Tento web používa na poskytovanie služieb a analýzu návštevnosti súbory cookie. Pre použítie tohoto webu potvdte prosím súhlas.

Súhlasím

WEBHOSTING EARTH